Region and Language

close

Par uzņēmumu

Mūsu vēsture sākas kopš 2001. gada, kad loģistikas dažādu virzienu speciālisti apvienojās, lai izveidotu pilnīgi jaunu kompāniju – kompāniju, orientētu uz klientu uzdevumu risināšanu.

Katram komandas dalībniekam jau bija uzkrāta solīda darba pieredze loģistikas jomā un izveidojies skaidrs priekšstats par klienta ekspektācijām.

Jau pašā sākumā mēs nospraudām sev ambiciozus mērķus – izveidot kompāniju, kas atšķirtos no citiem šīs nozares uzņēmumiem, sniegtu pakalpojumu klāstu atbilstoši kvalitātes standartu loģistikas jomā stingrām prasībām.

Par vienu no svarīgākiem savas darbības noteikumiem mēs noteicām nodrošināt saviem klientiem iespēju saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus kompleksā.

 Līdz ar to tika nolemts veltīt vienādu uzmanību kravu pārvadājumu organizēšanas katram posmam: gan noliktavu un transporta loģistikai, gan muitas noformēšanai un apdrošināšanai.

2010. gadā mēs atvērām savu muitas terminālu Rīgā un nemitīgi pilnveidojam to, aprīkojot ar mūsdienīgām un precīzām iekārtām, un no tā brīža klienti atpazīst mūs zem zīmola „ABX Terminal”.

Pašu muitas termināla atvēršana sniedza mums lielāku neatkarību un ļāva vēl augstāk celt pakalpojumu kvalitāti noliktavu loģistikas jomā.

Gadu gaitā mēs izstrādājām vairākus savas darbības pamatprincipus, kas palīdz mums jebkādā situācijās rast pareizus risinājumus un garantēt servisa augsto kvalitāti:

- Orientācija uz klientu

Mēs vienmēr uzklausām klienta vēlmes, strādājam elastīgi uz sadarbības pamata un tiecamies ieviest loģistikas procesos standartus, respektējot klienta biznesa īpatnības. Sadarboties ar mums ir izdevīgi un ērti, mēs protam minimizēt izmaksas un taupīt jūsu laiku.

- Operativitāte

Loģistikā svarīgi ir mūsdienīgi risinājumi.

Mēs esam starp tiem retajiem uzņēmumiem, kas strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Tas sniedz mūsu klientiem pārliecību par to, ka visi jautājumi tiks atrisināti operatīvi.

- Drošums

Mēs sīki atrunājam visas darījuma detaļas un strikti ievērojam līgumā noteiktos piegādes termiņus un nosacījumus.

Mēs esam gatavi uzņemties atbildību par savām saistībām, bet mūsu ilggadēja pieredze loģistikas jomā ļauj mums maksimāli ātri un pareizi izvēlēties vispiemērotākos risinājumus un jau iepriekš apzināt visas nianses, kas saistītas ar kravu noformēšanu un pārvadāšanu.

impossible air logistics becomes possible

Obligāta marķēšana
Uzzināt vairāk
Starptautiskie kravu pārvadājumi
Izvēlieties virzienu
Starptautiskie kravu pārvadājumi
Obligāta preču marķēšana